SevenLifeRPG

Zapraszamy na serwer MTA SevenLifeRPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-12 11:44:48

szagi
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-11
Liczba postów: 3
WindowsChrome 49.0.2623.87

Podanie o policjanta:

Nick:szagi
Wiek:14
Dlaczego akurat ty: Chcialbym byc policjantem poniewaz chcem pomóc róznym Policjantom.
Coś o sobie (min.5 zdań):Mam na imię Konrad mam lat 14 mieszkam w ługach. Uczęszczam do szkoly gimnazjalnej dokładnie do drogie. Chcialbym zostać SAPD zeby było mniej piratów drogowych i nawet dózo oglądam policje w telewizji gdy mi sie nudzi. Raz bylem policjantem na jednym serwie i mnie bardzo chfalili za dobrą slużbe. Mam nadzieje ze sie dostane do SAPD bo bym chcial jak najlepiej pomóc serwerowi
Masz z tym jakieś styczności?(Jeśli tak napisz jakie):Tak troche

Offline

#2 2016-03-12 23:32:03

NNiko
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-12
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 44.0

Odp: Podanie o policjanta:

Nick w grze: NNiko
Wiek: 14
Dlaczego akurat ty: W Przyszłości chcę zostać Policjantem. Bardzo się tym interesuje , mój wujek jest w policji i widziałem jak on pracuje chciałbym poczuć się tak samo dlatego pisze tutaj i chciałbym prowadzić taki radiowóz

Coś o sobie: Mam na imię Nikolas w posiadam w tej chwili 14 lat i pochodze z województwa Świętokrzyskiego z miejscowości Sędziszów. Chodze do szkoły 2 gimnazjum. W Przyszłości Chciałbym zostać Policjantem. Jest to zawód który mi się bardzo podoba i jest dla mnie interesujący. Serwer widze że się rozwija i chciałbym w tym pomóc.

Masz z tym jakieś styczności ? - Mój wujek pracuję w Policji 6 lat gdy pierwszy raz mi pokazał jak on pracuję i jakie ma obowiązki spodobało mi to się i od tamtej pory chciałbym nim zostać

Offline

#3 2016-03-13 00:25:13

Cytryny1233
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-13
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 49.0.2623.87

Odp: Podanie o policjanta:

Nick:Cytryny1233
Wiek:14
Dlaczego akurat ty: Bo jestem sympatyczny koleżeński i miły.Mam dużo styczności z policją bo mam tate w policj i wujka.
Coś o sobie (min.5 zdań):No to tak mam na imię Maciek mieszkam w mieście Sędziszów chodzę do 2 gimnazium. Po szończeniu gimnazium mam zamiar iść do technikum.Jestem Geimerem jak każdy z nas.Lubię bardzo odgrywać rolę rp w grach a najbatdziej to mi się podoba jako policja.
Masz z tym jakieś styczności?(Jeśli tak napisz jakie):Tak mam pracowałem przez 4 mieśiace jako policja na serwerze 4life.Byłem tam zastępcą Dyrektora a teraz jestem w SAMD.Mam duże doświadczenie w odgrywaniu roli RP.9/10
Offline

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
gorzelnica - old-days - 3life - miszmasz - giercowaniexxii